Vrijdag 50+ Gemengd dubbel 1

2e klasse Gemengd Dubbel 50+ Vrijdag Ochtend

4e in poule 2e klasse Gemengd Dubbel 50+ Vrijdag Ochtend
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 2e klasse Gemengd Dubbel 50+ Vrijdag Ochtend )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.RHIJNAUWEN 1550017317
2.RHIJNAUWEN 2421111511
3.HUIZEN 24202888
4.MEIJENHAGEN 14112888
5.LOOSDRECHT 151228128
6.RIJNHUYSE 14202797
7.HELIOS CENTRUM 140041151

Spelers (7)