Zaterdag 17+ Dames 3

2e klasse Dames 17+ Zaterdag

6e in poule 2e klasse Dames 17+ Zaterdag
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 2e klasse Dames 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE SLENK 1440022222
2.LUDENTI 2430118618
3.RHIJNAUWEN 4430115915
4.METGENSBLEEK 16221151515
5.SHOT 16203131613
6.MEIJENHAGEN 34112111211
7.FLEHITE 55113111911
8.ALTA 270052282

Spelers (12)