Zaterdag 17+ Gemengd 1

Hoofdklasse Gemengd 17+ Zaterdag

1e in poule Hoofdklasse Gemengd 17+ Zaterdag
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 31 oktober
0
RANDENBROEK 1
0
DE EEMSLAG 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule Hoofdklasse Gemengd 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.MEIJENHAGEN 1430014114
2.DE NIENHOF 1430111911
3.DE EEMSLAG 13201878
4.FLEHITE 13102696
5.RANDENBROEK 13101555
6.MONTFOORT 130034114
7.RHIJNAUWEN 12002282

Spelers (5)