Zaterdag 17+ Gemengd 2

3e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

4e in poule 3e klasse Gemengd 17+ Zaterdag
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 7 november
0
VECHTLUST 2
0
LUCK RAECK 1
3
ODIJK 2
0
DE UITHOF 4
Zaterdag 31 oktober
2
GOOILAND 2
1
BAARN 2
0
MEIJENHAGEN 2
0
ODIJK 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 3e klasse Gemengd 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DOMSTAD 95203151015
2.GOOILAND 2320110510
3.BAARN 2330010510
4.MEIJENHAGEN 242029119
5.VECHTLUST 23201969
6.DE UITHOF 442028128
7.ODIJK 23102787
8.LUCK RAECK 130032132

Spelers (7)