Zaterdag 17+ Gemengd 4

4e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

7e in poule 4e klasse Gemengd 17+ Zaterdag
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 november
1
VECHTLUST 6
3
FAK 1
Zaterdag 7 november
0
MEIJENHAGEN 4
0
DOMSTAD 15
Zaterdag 31 oktober
1
IDUNA 7
2
DOMSTAD 15

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (7e in poule 4e klasse Gemengd 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.FAK 1440017317
2.IDUNA 7330012312
3.VECHTLUST 6440012812
4.DE UITHOF 841039119
5.AT RISK 341038128
6.DOMSTAD 153102696
7.MEIJENHAGEN 430034114
8.DE BLAUWE REIGER 330032132

Spelers (6)