Zaterdag 17+ Heren dubbel 1

2e klasse Heren Dubbel 17+ Zaterdag

2e in poule 2e klasse Heren Dubbel 17+ Zaterdag
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 31 oktober
0
GRIFFENSTEYN 2
0
RANDENBROEK 2
0
HELIOS CENTRUM 1
0
BOSCH EN DUIN 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule 2e klasse Heren Dubbel 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.FAK 1550020020
2.MEIJENHAGEN 1650019119
3.BOSCH EN DUIN 14202797
4.ODIJK 161137137
5.GRIFFENSTEYN 241126106
6.ALTA 170235155
7.RANDENBROEK 241125115
8.HELIOS CENTRUM 140133133

Spelers (8)