Zaterdag 25+ Gemengd dubbel 1

2e klasse Gemengd Dubbel 25+ (Op Tijd) Zaterdag Avond

7e in poule 2e klasse Gemengd Dubbel 25+ (Op Tijd) Zaterdag Avond
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 31 oktober
0
VVGA 1
0
MEIJENHAGEN 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (7e in poule 2e klasse Gemengd Dubbel 25+ (Op Tijd) Zaterdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.ABCOUDE 1430123923
2.JOY JAAGPAD 3330021321
3.JOY JAAGPAD 54301201220
4.ALL OUT 15104132713
5.KUDELSTAART 231029159
6.VVGA 12101797
7.MEIJENHAGEN 130033213

Spelers (5)