Februari 2023
Maandag 6 februari
19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

Maandag 13 februari
19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

Maandag 20 februari
19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

Dinsdag 21 februari
19:30 – 21:30

Bestuursvergadering

Maandag 27 februari
19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

Maart 2023
Maandag 6 maart
19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

Dinsdag 7 maart
19:30 – 21:30

Kringbijeenkomst KNLTB

Clubhuis
Maandag 13 maart
19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

Maandag 20 maart
19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

Woensdag 22 maart
19:30 – 21:30

Bestuursvergadering

Zondag 26 maart
10:30 – 17:00

Opening Seizoen - Open Dag

Maandag 27 maart
19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

Vrijdag 31 maart
19:00 – 22:30

KNLTB-competitie vrijdagavond 2 teams (GD17+1, GD17+2)

April 2023
Zondag 2 april
09:00 – 14:00

KNLTB-competitie jeugd rood-groen (2 teams) & junioren (2 teams)

Maandag 3 april
09:00 – 12:30

Toss-ochtend ochtendleden (andere leden ook welkom!)

Stuur vóór zaterdag 12:00 een mail naar Koos Hoekstra, dan word je op de daaropvolgende maandag ingedeeld.

19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

Dinsdag 4 april
09:30 – 14:00

KNLTB-competitie dinsdagochtend 2 teams (DD1,DD2)

Vrijdag 7 april
09:30 – 14:00

KNLTB-competitie vrijdagochtend 1 team (HD50+)

19:00 – 22:30

KNLTB-competitie vrijdagavond 2 teams (HD35+,DD35+)

19:00 – 22:30

Voorjaars Recreatie Competitie (4 banen)

Zaterdag 8 april
09:30 – 19:30

KNLTB-competitie zaterdag 11 teams

19:00 – 22:30

KNLTB-competitie zaterdagavond 1 team (G25+)

Maandag 10 april
09:00 – 14:00

KNLTB-competitie jeugd rood-groen (2 teams) & junioren (2 teams)

13:00 – 17:00

KNLTB-competitie zondag 2 teams (GD1,GD2)

19:00 – 22:30

Voorjaars Recreatie Competitie (6 banen)

Dinsdag 11 april
09:30 – 14:00

KNLTB-competitie dinsdagochtend 2 teams (DD1,DD2)

Vrijdag 14 april
09:30 – 14:00

KNLTB-competitie vrijdagochtend 1 team (HD50+)

19:00 – 22:30

KNLTB-competitie vrijdagavond 2 teams (GD17+1, GD17+2)

19:00 – 22:30

Voorjaars Recreatie Competitie (4 banen)

Zaterdag 15 april
09:30 – 19:30

KNLTB-competitie zaterdag 11 teams

19:00 – 22:30

KNLTB-competitie zaterdagavond 1 team (G25+)

Zondag 16 april
09:00 – 14:00

KNLTB-competitie jeugd rood-groen (2 teams) & junioren (2 teams)

13:00 – 17:00

KNLTB-competitie zondag 2 teams (GD1,GD2)

19:00 – 22:00

Voorjaars Recreatie Competitie (6 banen)

Maandag 17 april
09:00 – 12:30

Toss-ochtend ochtendleden (andere leden ook welkom!)

Stuur vóór zaterdag 12:00 een mail naar Koos Hoekstra, dan word je op de daaropvolgende maandag ingedeeld.

19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

Dinsdag 18 april
09:30 – 14:00

KNLTB-competitie dinsdagochtend 2 teams (DD1,DD2)

Donderdag 20 april
19:30 – 21:30

Bestuursvergadering

Vrijdag 21 april
09:30 – 14:00

KNLTB-competitie vrijdagochtend 1 team (HD50+)

19:00 – 22:30

KNLTB-competitie vrijdagavond 2 teams (HD35+,DD35+)

19:00 – 22:30

Voorjaars Recreatie Competitie (4 banen)

Zaterdag 22 april
09:30 – 19:30

KNLTB-competitie zaterdag 11 teams

19:00 – 22:30

KNLTB-competitie zaterdagavond 1 team (G25+)

Zondag 23 april
09:00 – 14:00

KNLTB-competitie jeugd rood-groen (2 teams) & junioren (2 teams)

13:00 – 17:00

KNLTB-competitie zondag 2 teams (GD1,GD2)

19:00 – 22:00

Voorjaars Recreatie Competitie (6 banen)

Maandag 24 april
09:00 – 12:30

Toss-ochtend ochtendleden (andere leden ook welkom!)

Stuur vóór zaterdag 12:00 een mail naar Koos Hoekstra, dan word je op de daaropvolgende maandag ingedeeld.

19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

Dinsdag 25 april
09:30 – 14:00

KNLTB-competitie dinsdagochtend 2 teams (DD1,DD2) inhaaldag

Vrijdag 28 april
09:30 – 14:00

KNLTB-competitie vrijdagochtend 1 team (HD50+) inhaaldag

19:00 – 22:30

KNLTB-competitie vrijdagavond inhaaldag

19:00 – 22:30

Voorjaars Recreatie Competitie (4 banen)

Zaterdag 29 april
09:30 – 19:30

KNLTB-competitie zaterdag 11 teams inhaaldag

19:00 – 22:30

KNLTB-competitie zaterdagavond 1 team (G25+) inhaaldag

Zondag 30 april
13:00 – 17:00

KNLTB-competitie zondag 2 teams (GD1,GD2) inhaaldag

19:00 – 22:00

Voorjaars Recreatie Competitie (6 banen)

Mei 2023
Maandag 1 mei
09:00 – 12:30

Toss-ochtend ochtendleden (andere leden ook welkom!)

Stuur vóór zaterdag 12:00 een mail naar Koos Hoekstra, dan word je op de daaropvolgende maandag ingedeeld.

19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

Dinsdag 2 mei
09:30 – 14:00

KNLTB-competitie dinsdagochtend 2 teams (DD1,DD2)

Vrijdag 5 mei
19:00 – 22:30

KNLTB-competitie vrijdagavond 2 teams (GD17+1, GD17+2)

19:00 – 22:30

Voorjaars Recreatie Competitie (4 banen)

Zaterdag 6 mei
09:30 – 19:30

KNLTB-competitie zaterdag 11 teams

19:00 – 22:30

KNLTB-competitie zaterdagavond 1 team (G25+)

Zondag 7 mei
13:00 – 17:00

KNLTB-competitie zondag 2 teams (GD1,GD2)

19:00 – 22:00

Voorjaars Recreatie Competitie (6 banen)

Maandag 8 mei
09:00 – 12:30

Toss-ochtend ochtendleden (andere leden ook welkom!)

Stuur vóór zaterdag 12:00 een mail naar Koos Hoekstra, dan word je op de daaropvolgende maandag ingedeeld.

19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

Dinsdag 9 mei
09:30 – 14:00

KNLTB-competitie dinsdagochtend 2 teams (DD1,DD2)

Vrijdag 12 mei
09:30 – 14:00

KNLTB-competitie vrijdagochtend 1 team (HD50+)

19:00 – 22:30

KNLTB-competitie vrijdagavond 2 teams (HD35+,DD35+)

19:00 – 22:30

Voorjaars Recreatie Competitie (4 banen)

Zaterdag 13 mei
09:30 – 19:30

KNLTB-competitie zaterdag 11 teams

19:00 – 22:30

KNLTB-competitie zaterdagavond 1 team (G25+)

Zondag 14 mei
09:00 – 14:00

KNLTB-competitie jeugd rood-groen (2 teams) & junioren (2 teams)

13:00 – 17:00

KNLTB-competitie zondag 2 teams (GD1,GD2)

19:00 – 22:00

Voorjaars Recreatie Competitie (6 banen)

Maandag 15 mei
09:00 – 12:30

Toss-ochtend ochtendleden (andere leden ook welkom!)

Stuur vóór zaterdag 12:00 een mail naar Koos Hoekstra, dan word je op de daaropvolgende maandag ingedeeld.

19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

Dinsdag 16 mei
09:30 – 14:00

KNLTB-competitie dinsdagochtend 2 teams (DD1,DD2)

Donderdag 18 mei
09:00 – 14:00

KNLTB-competitie jeugd rood-groen (2 teams) & junioren (2 teams) inhaaldag

Vrijdag 19 mei
09:30 – 14:00

KNLTB-competitie vrijdagochtend 1 team (HD50+)

19:00 – 22:30

KNLTB-competitie vrijdagavond 2 teams (GD17+1, GD17+2)

19:00 – 22:30

Voorjaars Recreatie Competitie (4 banen)

Zaterdag 20 mei
09:30 – 19:30

KNLTB-competitie zaterdag 11 teams

19:00 – 22:30

KNLTB-competitie zaterdagavond 1 team (G25+)

Zondag 21 mei
09:00 – 14:00

KNLTB-competitie jeugd rood-groen (2 teams) & junioren (2 teams)

13:00 – 17:00

KNLTB-competitie zondag 2 teams (GD1,GD2)

19:00 – 22:00

Voorjaars Recreatie Competitie (6 banen)

Maandag 22 mei
09:00 – 12:30

Toss-ochtend ochtendleden (andere leden ook welkom!)

Stuur vóór zaterdag 12:00 een mail naar Koos Hoekstra, dan word je op de daaropvolgende maandag ingedeeld.

19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

Dinsdag 23 mei
09:30 – 14:00

KNLTB-competitie dinsdagochtend 2 teams (DD1,DD2) inhaaldag

Vrijdag 26 mei
09:30 – 14:00

KNLTB-competitie vrijdagochtend 1 team (HD50+)

19:00 – 22:30

KNLTB-competitie vrijdagavond 2 teams (HD35+,DD35+)

19:00 – 22:30

Voorjaars Recreatie Competitie (4 banen)

Zaterdag 27 mei
09:30 – 19:30

KNLTB-competitie zaterdag 11 teams inhaaldag

19:00 – 22:30

KNLTB-competitie zaterdagavond 1 team (G25+) inhaaldag

Maandag 29 mei
09:00 – 14:00

KNLTB-competitie jeugd rood-groen (2 teams) & junioren (2 teams)

09:00 – 12:30

Toss-ochtend ochtendleden (andere leden ook welkom!)

Stuur vóór zaterdag 12:00 een mail naar Koos Hoekstra, dan word je op de daaropvolgende maandag ingedeeld.

13:00 – 17:00

KNLTB-competitie zondag 2 teams (GD1,GD2) inhaaldag

19:00 – 22:00

Voorjaars Recreatie Competitie (6 banen)

Dinsdag 30 mei
09:30 – 14:00

KNLTB-competitie dinsdagochtend 2 teams (DD1,DD2)

Juni 2023
Vrijdag 2 juni
09:30 – 14:00

KNLTB-competitie vrijdagochtend 1 team (HD50+)

19:00 – 23:30

KNLTB-competitie vrijdagavond 2 teams (GD17+1, GD17+2)

19:00 – 22:30

Voorjaars Recreatie Competitie (4 banen)

Zaterdag 3 juni
09:30 – 19:30

KNLTB-competitie zaterdag 11 teams

19:00 – 22:30

KNLTB-competitie zaterdagavond 1 team (G25+)

Zondag 4 juni
09:00 – 14:00

KNLTB-competitie jeugd rood (1 team) en inhaaldag groen & junioren

13:00 – 17:00

KNLTB-competitie zondag 2 teams (GD1,GD2)

19:00 – 22:00

Voorjaars Recreatie Competitie (6 banen)

Maandag 5 juni
09:00 – 12:30

Toss-ochtend ochtendleden (andere leden ook welkom!)

Stuur vóór zaterdag 12:00 een mail naar Koos Hoekstra, dan word je op de daaropvolgende maandag ingedeeld.

19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

19:30 – 21:30

Bestuursvergadering

Dinsdag 6 juni
09:30 – 14:00

KNLTB-competitie dinsdagochtend 2 teams (DD1,DD2) inhaaldag

Vrijdag 9 juni
09:30 – 14:00

KNLTB-competitie vrijdagochtend 1 team (HD50+) inhaaldag

19:00 – 22:30

KNLTB-competitie vrijdagavond 2 teams (HD35+,DD35+)

19:00 – 22:30

Voorjaars Recreatie Competitie (4 banen)

Zaterdag 10 juni
09:30 – 19:30

KNLTB-competitie zaterdag 11 teams inhaaldag

14:00 – 17:30

Voorjaars Recreatie Competitie (4 banen)

18:00 – 22:00

Voorjaars Recreatie Competitie Afsluitende BBQ

19:00 – 22:30

KNLTB-competitie zaterdagavond 1 team (G25+) inhaaldag

Zondag 11 juni
09:00 – 14:00

KNLTB-competitie jeugd rood (1 team) & junioren (2 teams) inhaaldag

13:00 – 17:00

KNLTB-competitie zondag 2 teams (GD1,GD2) inhaaldag

Maandag 12 juni
09:00 – 12:30

Toss-ochtend ochtendleden (andere leden ook welkom!)

Stuur vóór zaterdag 12:00 een mail naar Koos Hoekstra, dan word je op de daaropvolgende maandag ingedeeld.

19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

Dinsdag 13 juni
09:30 – 14:00

KNLTB-competitie dinsdagochtend 2 teams (DD1,DD2) inhaaldag

Vrijdag 16 juni
09:30 – 14:00

KNLTB-competitie vrijdagochtend 1 team (HD50+) inhaaldag

19:00 – 22:30

KNLTB-competitie vrijdagavond inhaaldag

Zaterdag 17 juni
09:30 – 19:30

KNLTB-competitie zaterdag 11 teams inhaaldag

19:00 – 22:30

KNLTB-competitie zaterdagavond 1 team (G25+) inhaaldag

Zondag 18 juni
13:00 – 17:00

KNLTB-competitie zondag 2 teams (GD1,GD2) inhaaldag

Maandag 19 juni
09:00 – 12:30

Toss-ochtend ochtendleden (andere leden ook welkom!)

Stuur vóór zaterdag 12:00 een mail naar Koos Hoekstra, dan word je op de daaropvolgende maandag ingedeeld.

19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

Maandag 26 juni
09:00 – 12:30

Toss-ochtend ochtendleden (andere leden ook welkom!)

Stuur vóór zaterdag 12:00 een mail naar Koos Hoekstra, dan word je op de daaropvolgende maandag ingedeeld.

19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

Juli 2023
Zondag 2 juli
09:00 – 18:00

Clubkampioenschappen Jeugd

Maandag 3 juli
09:00 – 12:30

Toss-ochtend ochtendleden (andere leden ook welkom!)

Stuur vóór zaterdag 12:00 een mail naar Koos Hoekstra, dan word je op de daaropvolgende maandag ingedeeld.

19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

Zaterdag 8 juli
12:00 – 18:00

Biltse Week (maar vandaag niet op Meijenhagen)

Zondag 9 juli
13:00 – 18:00

Biltse Week

(op 4-5 banen)

Maandag 10 juli
09:00 – 12:30

Toss-ochtend ochtendleden (andere leden ook welkom!)

Stuur vóór zaterdag 12:00 een mail naar Koos Hoekstra, dan word je op de daaropvolgende maandag ingedeeld.

09:00 – 17:00

Tennis-3-daagse Jeugd

19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

Dinsdag 11 juli
09:00 – 17:00

Tennis-3-daagse Jeugd

18:30 – 23:30

Biltse Week

(op 4-5 banen)

Woensdag 12 juli
09:00 – 17:00

Tennis-3-daagse Jeugd

19:00 – 23:30

Biltse Week

(op 4-5 banen)

Donderdag 13 juli
18:30 – 23:30

Biltse Week

Vrijdag 14 juli
19:00 – 23:30

Biltse Week

(op 4-5 banen)

Zaterdag 15 juli
12:00 – 17:00

Biltse Week

(op 4-5 banen)

17:00 – 20:00

Biltse Week Eindborrel bij Meijenhagen

Maandag 17 juli
09:00 – 12:30

Toss-ochtend ochtendleden (andere leden ook welkom!)

Stuur vóór zaterdag 12:00 een mail naar Koos Hoekstra, dan word je op de daaropvolgende maandag ingedeeld.

19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

Dinsdag 18 juli
10:00 – 15:00

Alternatieve Senioren Competitie

(ws 1 damesteam en 1 herenteam)

19:30 – 21:30

Bestuursvergadering

Maandag 24 juli
09:00 – 12:30

Toss-ochtend ochtendleden (andere leden ook welkom!)

Stuur vóór zaterdag 12:00 een mail naar Koos Hoekstra, dan word je op de daaropvolgende maandag ingedeeld.

19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

Dinsdag 25 juli
10:00 – 15:00

Alternatieve Senioren Competitie

(ws 1 damesteam en 1 herenteam)

Zaterdag 29 juli
09:00 – 23:30

Open Toernooi

Zondag 30 juli
09:00 – 23:30

Open Toernooi

Maandag 31 juli
09:00 – 12:30

Toss-ochtend ochtendleden (andere leden ook welkom!)

Stuur vóór zaterdag 12:00 een mail naar Koos Hoekstra, dan word je op de daaropvolgende maandag ingedeeld.

15:00 – 23:30

Open Toernooi

t/m 04-08-2023
Augustus 2023
Dinsdag 1 augustus
10:00 – 15:00

Alternatieve Senioren Competitie

(ws 1 damesteam en 1 herenteam)

15:00 – 23:30

Open Toernooi

t/m 04-08-2023
Woensdag 2 augustus
15:00 – 23:30

Open Toernooi

Donderdag 3 augustus
15:00 – 23:30

Open Toernooi

Vrijdag 4 augustus
15:00 – 23:30

Open Toernooi

Zaterdag 5 augustus
09:00 – 23:30

Open Toernooi

Zondag 6 augustus
09:00 – 23:30

Open Toernooi

Maandag 7 augustus
09:00 – 12:30

Toss-ochtend ochtendleden (andere leden ook welkom!)

Stuur vóór zaterdag 12:00 een mail naar Koos Hoekstra, dan word je op de daaropvolgende maandag ingedeeld.

19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

Dinsdag 8 augustus
10:00 – 15:00

Alternatieve Senioren Competitie

(ws 1 damesteam en 1 herenteam)

Maandag 14 augustus
09:00 – 12:30

Toss-ochtend ochtendleden (andere leden ook welkom!)

Stuur vóór zaterdag 12:00 een mail naar Koos Hoekstra, dan word je op de daaropvolgende maandag ingedeeld.

19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

Dinsdag 15 augustus
10:00 – 15:00

Alternatieve Senioren Competitie

(ws 1 damesteam en 1 herenteam)

Maandag 21 augustus
09:00 – 12:30

Toss-ochtend ochtendleden (andere leden ook welkom!)

Stuur vóór zaterdag 12:00 een mail naar Koos Hoekstra, dan word je op de daaropvolgende maandag ingedeeld.

19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

Dinsdag 22 augustus
10:00 – 15:00

Alternatieve Senioren Competitie

(ws 1 damesteam en 1 herenteam)

Vrijdag 25 augustus
18:00 – 22:30

Clubtoernooi Start

Zaterdag 26 augustus
08:30 – 22:30

Clubtoernooi

Zondag 27 augustus
08:30 – 22:30

Clubtoernooi

Maandag 28 augustus
09:00 – 12:30

Toss-ochtend ochtendleden (andere leden ook welkom!)

Stuur vóór zaterdag 12:00 een mail naar Koos Hoekstra, dan word je op de daaropvolgende maandag ingedeeld.

17:00 – 20:00

BBQ Jeugd en Jeugdtoernooi (alle banen)

18:00 – 22:30

Clubtoernooi

Dinsdag 29 augustus
18:00 – 22:30

Clubtoernooi

Woensdag 30 augustus
18:00 – 22:30

Clubtoernooi

19:30 – 21:30

Bestuursvergadering

Donderdag 31 augustus
18:00 – 22:30

Clubtoernooi

September 2023
Vrijdag 1 september
18:00 – 22:30

Clubtoernooi

Zaterdag 2 september
08:30 – 22:30

Clubtoernooi Finaleweekend

Zondag 3 september
08:30 – 22:30

Clubtoernooi Finaleweekend

Maandag 4 september
09:00 – 12:30

Toss-ochtend ochtendleden (andere leden ook welkom!)

Stuur vóór zaterdag 12:00 een mail naar Koos Hoekstra, dan word je op de daaropvolgende maandag ingedeeld.

19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

Zondag 10 september
09:00 – 12:00

KNLTB-competitie jeugd rood-oranje-groen

11:00 – 16:00

Uitwisseling Toss (4 banen)

Maandag 11 september
09:00 – 12:30

Toss-ochtend ochtendleden (andere leden ook welkom!)

Stuur vóór zaterdag 12:00 een mail naar Koos Hoekstra, dan word je op de daaropvolgende maandag ingedeeld.

19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

Vrijdag 15 september
09:30 – 14:00

KNLTB-competitie vrijdagochtend (1 team?)

19:00 – 22:30

KNLTB-competitie vrijdagavond (4 teams?)

Zaterdag 16 september
09:30 – 19:00

KNLTB-competitie zaterdag (8 teams?)

19:00 – 22:30

KNLTB-competitie zaterdagavond (1 team?)

Zondag 17 september
09:00 – 14:00

KNLTB-competitie jeugd rood-oranje-groen & junioren

13:00 – 17:00

KNLTB-competitie zondag (1 team?)

Maandag 18 september
09:00 – 12:30

Toss-ochtend ochtendleden (andere leden ook welkom!)

Stuur vóór zaterdag 12:00 een mail naar Koos Hoekstra, dan word je op de daaropvolgende maandag ingedeeld.

19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

Vrijdag 22 september
09:30 – 14:00

KNLTB-competitie vrijdagochtend (1 team?)

19:00 – 22:30

KNLTB-competitie vrijdagavond (4 teams?)

Zaterdag 23 september
09:30 – 19:00

KNLTB-competitie zaterdag (8 teams?)

19:00 – 22:30

KNLTB-competitie zaterdagavond (1 team?)

Zondag 24 september
09:00 – 14:00

KNLTB-competitie jeugd rood-oranje-groen & junioren

13:00 – 17:00

KNLTB-competitie zondag (1 team?)

Maandag 25 september
09:00 – 12:30

Toss-ochtend ochtendleden (andere leden ook welkom!)

Stuur vóór zaterdag 12:00 een mail naar Koos Hoekstra, dan word je op de daaropvolgende maandag ingedeeld.

19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

Vrijdag 29 september
09:30 – 14:00

KNLTB-competitie vrijdagochtend (1 team?)

19:00 – 22:30

KNLTB-competitie vrijdagavond (4 teams?)

Zaterdag 30 september
09:30 – 19:00

KNLTB-competitie zaterdag (8 teams?)

19:00 – 22:30

KNLTB-competitie zaterdagavond (1 team?)

Oktober 2023
Zondag 1 oktober
09:00 – 14:00

KNLTB-competitie jeugd rood-oranje-groen & junioren

13:00 – 17:00

KNLTB-competitie zondag (1 team?)

Maandag 2 oktober
09:00 – 12:30

Toss-ochtend ochtendleden (andere leden ook welkom!)

Stuur vóór zaterdag 12:00 een mail naar Koos Hoekstra, dan word je op de daaropvolgende maandag ingedeeld.

19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

Vrijdag 6 oktober
09:30 – 14:00

KNLTB-competitie vrijdagochtend (1 team?)

19:00 – 22:30

KNLTB-competitie vrijdagavond (4 teams?)

Zaterdag 7 oktober
09:30 – 19:00

KNLTB-competitie zaterdag (8 teams?)

19:00 – 22:30

KNLTB-competitie zaterdagavond (1 team?)

Zondag 8 oktober
09:00 – 14:00

KNLTB-competitie jeugd rood-oranje-groen & junioren

13:00 – 17:00

KNLTB-competitie zondag (1 team?)

Maandag 9 oktober
09:00 – 12:30

Toss-ochtend ochtendleden (andere leden ook welkom!)

Stuur vóór zaterdag 12:00 een mail naar Koos Hoekstra, dan word je op de daaropvolgende maandag ingedeeld.

19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

Donderdag 12 oktober
19:30 – 21:30

Bestuursvergadering

Vrijdag 13 oktober
09:30 – 14:00

KNLTB-competitie vrijdagochtend (1 team?)

19:00 – 22:30

KNLTB-competitie vrijdagavond (4 teams?)

Zaterdag 14 oktober
09:30 – 19:00

KNLTB-competitie zaterdag (8 teams?)

19:00 – 22:30

KNLTB-competitie zaterdagavond (1 team?)

Zondag 15 oktober
09:00 – 14:00

KNLTB-competitie jeugd rood-oranje-groen inhaaldag & junioren

13:00 – 17:00

KNLTB-competitie zondag (1 team?)

Maandag 16 oktober
09:00 – 12:30

Toss-ochtend ochtendleden (andere leden ook welkom!)

Stuur vóór zaterdag 12:00 een mail naar Koos Hoekstra, dan word je op de daaropvolgende maandag ingedeeld.

19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

Vrijdag 20 oktober
09:30 – 14:00

KNLTB-competitie vrijdagochtend (1 team?) inhaaldag

19:00 – 22:30

KNLTB-competitie vrijdagavond (4 teams?) inhaaldag

Zaterdag 21 oktober
09:30 – 19:00

KNLTB-competitie zaterdag (8 teams?) inhaaldag

19:00 – 22:30

KNLTB-competitie zaterdagavond (1 team?) inhaaldag

Zondag 22 oktober
09:00 – 14:00

KNLTB-competitie jeugd rood-oranje-groen & junioren inhaaldag

13:00 – 17:00

KNLTB-competitie zondag (1 team?) inhaaldag

Maandag 23 oktober
09:00 – 12:30

Toss-ochtend ochtendleden (andere leden ook welkom!)

Stuur vóór zaterdag 12:00 een mail naar Koos Hoekstra, dan word je op de daaropvolgende maandag ingedeeld.

19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

Vrijdag 27 oktober
09:30 – 14:00

KNLTB-competitie vrijdagochtend (1 team?) inhaaldag

19:00 – 22:30

KNLTB-competitie vrijdagavond (4 teams?) inhaaldag

Zaterdag 28 oktober
09:30 – 19:00

KNLTB-competitie zaterdag (8 teams?) inhaaldag

19:00 – 22:30

KNLTB-competitie zaterdagavond (1 team?) inhaaldag

Zondag 29 oktober
09:00 – 14:00

KNLTB-competitie jeugd junioren inhaaldag

13:00 – 17:00

Winter Recreatie Competitie (4 banen)

13:00 – 17:00

KNLTB-competitie zondag (1 team?) inhaaldag

Maandag 30 oktober
09:00 – 12:30

Toss-ochtend ochtendleden Slottoernooi

19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

November 2023
Zondag 5 november
13:00 – 17:00

Winter Recreatie Competitie (4 banen)

Maandag 6 november
19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

Zondag 12 november
13:00 – 17:00

Winter Recreatie Competitie (4 banen)

Maandag 13 november
19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

Zondag 19 november
13:00 – 17:00

Winter Recreatie Competitie (4 banen)

Maandag 20 november
19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

19:30 – 21:30

Bestuursvergadering

Zondag 26 november
13:00 – 17:00

Winter Recreatie Competitie (4 banen)

Maandag 27 november
19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

December 2023
Zondag 3 december
13:00 – 17:00

Winter Recreatie Competitie (4 banen)

Maandag 4 december
19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

Zondag 10 december
13:00 – 17:00

Winter Recreatie Competitie (4 banen)

Maandag 11 december
19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)

Dinsdag 12 december
19:30 – 21:30

Bestuursvergadering

Zondag 17 december
13:00 – 17:00

Winter Recreatie Competitie (4 banen)

17:00

Winter Recreatie Competitie Afsluitende borrel

Maandag 18 december
19:30 – 21:30

Toss-avond (schrijf je in via de ClubApp!)