Dinsdag Dames dubbel 2

3e klasse Dames Dubbel Dinsdag Ochtend

6e in poule 3e klasse Dames Dubbel Dinsdag Ochtend
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 3e klasse Dames Dubbel Dinsdag Ochtend )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.GROENVLIET 3660023123
2.BOSCH EN DUIN 1642016616
3.GROENVLIET 2631215915
4.SOESTDIJK 26222121212
5.LUDENTI 16213111311
6.MEIJENHAGEN 262138168
7.IDUNA 460245175
8.WAALRACKETS 160154204

Spelers (5)