Zaterdag 17+ Dames 1

1e klasse Dames 17+ Zaterdag

5e in poule 1e klasse Dames 17+ Zaterdag
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 1e klasse Dames 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.SOESTERBERG 15311191119
2.IDUNA 1431018618
3.GRIFFENSTEYN 16203151515
4.LUDENTI 15302141614
5.MEIJENHAGEN 15203141614
6.AT RISK 1413011711
7.ODIJK 160236186
8.MANGER CATS 130125135

Spelers (5)