Zaterdag 17+ Gemengd 3

3e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

7e in poule 3e klasse Gemengd 17+ Zaterdag
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 7 november
0
IDUNA 6
0
VECHTLUST 3
0
VECHTLUST 3
0
MEIJENHAGEN 3
Zaterdag 31 oktober
1
IDUNA 6
1
DE UITHOF 6
0
VEP 3
0
RHIJNAUWEN 4

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (7e in poule 3e klasse Gemengd 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.VEP 3440017317
2.DOMSTAD 105203131213
3.RHIJNAUWEN 4420211911
4.GRIFFENSTEYN 45302111411
5.IDUNA 63201878
6.DE UITHOF 631025105
7.MEIJENHAGEN 330035105
8.VECHTLUST 331025105

Spelers (7)